- Model: HNP9CYM22-LG
- Weight: 1.00kg
- Stock Level UK Warehouse:
- MPN: HN9PCYM22-LG
190 samples sold
Product Views: 11052
More from this brand
HNP9CYM22 (22" dia. Cymbal case) Light Green
- Designed to carry 9 cymbals, max dia. 22"
- (example - 14" hats, 14" & 16" crash, 18" & 20" crash, 22" ride, 10" splash, 18" round bell china)